Gönderiliyor...
Cevaplanmış Sorular

Cevaplanmış Sorular

Doktorun Cevabi Yıldız Gündoğdu 16.8.2020

Rinoplasti ücreti öğrenebilirmiyim Hem Burunda ufak bir düzeltme ne kadar ufak olur bilmiyorum hemde iyi bir nefes için kıkırdak düzeltme işlemi

85
Op. Dr. Op. Dr. Cemil Cabir ERTUĞ 17.8.2020

Burun yapısını muayene esnasında değerlendirerek, rahatsızlığınızın tanısı daha rahat koyarak fiyatlandırma yapmak daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Op. Dr. Cemil Cabir ERTUĞ
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Doktorun Cevabi Büşra Bayar 22.6.2020

Merhaba iyi günler; Jinekomasti ameliyatı hakkında ameliyat süreci, ameliyat sonrası, hastanede kalış süreci, olası rahatsızlık durumları, iyileşme durumu ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

40
Op. Dr. Op. Dr. Adem ÖZKAN 22.6.2020

Jinekomasti ameliyatları ile ilgili olarak hastayı görerek değerlendirme yapmak daha doğru bilgiler edinmemizi sağlayacaktır. Bazı parametreler hastadan hastaya değişkenlik arz edebilmektedir.

Op. Dr. Adem ÖZKAN
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Doktorun Cevabi arzu avcı 17.1.2018

İyi günler . Öncelikle lazer ile siğil tedavisi yapılıyor mu siğil yüzümde ve doktorum 1-5 cm aralığında oluğunu söyledi lazerle yapılan işlemin güvenilirliği ne kadardır ve ücretlendirmesi ile ilgili de bilgi almak istiyorum . sağlık çalışanlarına olan ilginizden dolayı sizin hastanenizdende fikir almak istedim.

40
Op. Dr. Op. Dr. Adem ÖZKAN 22.2.2018

İyi günler,

Kliniğimizde lazerle siğil tedavisi yapılamamaktadır. Siğillerin medikal tedavisi cildiye kliniği tarafından takip edilmektedir. Diğer tedavilere cevap vermeyen durumlarda ancak cerrahi eksizyon önerilmektedir.

Geçmiş olsun dileklerimizle..

Op. Dr. Adem ÖZKAN
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Doktorun Cevabi büşra eker 24.11.2017

burnumda kemik kayması ve et var nefes alamıyorum 16 yaşındayım ameliyat olabilirim miyim

40
Op. Dr. Op. Dr. Adem ÖZKAN 30.11.2017

İyi günler,

Öncelikle nefes alamama şikayetleriniz için bir KBB Uzmanına muayene olmalısınız. Bu şikayetleriniz ile birlikte burun estetiği de düşünüyorsanız 18 yaşına kadar beklemeniz gerekir. Yani estetik burun ameliyatınızı 18 yaşınıza girdikten sonra olmanız tıbbi açıdan daha uygun olacaktır.

Sağlıklı günler dileriz.

Op. Dr. Adem ÖZKAN
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi