Gönderiliyor...
Cevaplanmış Sorular

Cevaplanmış Sorular

Doktorun Cevabi Büşra Bayar 22.6.2020

Merhaba iyi günler; Jinekomasti ameliyatı hakkında ameliyat süreci, ameliyat sonrası, hastanede kalış süreci, olası rahatsızlık durumları, iyileşme durumu ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

40
Op. Dr. Op. Dr. Adem ÖZKAN 22.6.2020

Jinekomasti ameliyatları ile ilgili olarak hastayı görerek değerlendirme yapmak daha doğru bilgiler edinmemizi sağlayacaktır. Bazı parametreler hastadan hastaya değişkenlik arz edebilmektedir.

Op. Dr. Adem ÖZKAN
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Doktorun Cevabi arzu avcı 17.1.2018

İyi günler . Öncelikle lazer ile siğil tedavisi yapılıyor mu siğil yüzümde ve doktorum 1-5 cm aralığında oluğunu söyledi lazerle yapılan işlemin güvenilirliği ne kadardır ve ücretlendirmesi ile ilgili de bilgi almak istiyorum . sağlık çalışanlarına olan ilginizden dolayı sizin hastanenizdende fikir almak istedim.

40
Op. Dr. Op. Dr. Adem ÖZKAN 22.2.2018

İyi günler,

Kliniğimizde lazerle siğil tedavisi yapılamamaktadır. Siğillerin medikal tedavisi cildiye kliniği tarafından takip edilmektedir. Diğer tedavilere cevap vermeyen durumlarda ancak cerrahi eksizyon önerilmektedir.

Geçmiş olsun dileklerimizle..

Op. Dr. Adem ÖZKAN
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Doktorun Cevabi büşra eker 24.11.2017

burnumda kemik kayması ve et var nefes alamıyorum 16 yaşındayım ameliyat olabilirim miyim

40
Op. Dr. Op. Dr. Adem ÖZKAN 30.11.2017

İyi günler,

Öncelikle nefes alamama şikayetleriniz için bir KBB Uzmanına muayene olmalısınız. Bu şikayetleriniz ile birlikte burun estetiği de düşünüyorsanız 18 yaşına kadar beklemeniz gerekir. Yani estetik burun ameliyatınızı 18 yaşınıza girdikten sonra olmanız tıbbi açıdan daha uygun olacaktır.

Sağlıklı günler dileriz.

Op. Dr. Adem ÖZKAN
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Doktorun Cevabi Gökhan Kara 16.9.2017

Burun eti var oldukca buyuk bide egrilik ama ben direk aldlrmak istiyorum

18
Op. Dr. Op. Dr. İsmail TIMBILOĞLU 18.9.2017

Merhabalar,

Rahatsızlığınız ile ilgili Kulak Burun Boğaz polikliniğine muayene olmanız gerekmektedir. Gelmeden önce hekimlerimizin randevu ve uygunluklarını teyit ederek gelmenizi rica ederiz.

Olimpos Hastanesi Sağlıklı, Mutlu Günler Diler.

Op. Dr. İsmail TIMBILOĞLU
Kulak Burun Boğaz
Doktorun Cevabi Halil Önder 26.8.2017

Merhaba dün muayene için gelmiştim tahlile gönderdiniz fakat isim çıktığı için yaptırmadım 28 ağustos pazartesi yaptirabiliyormuyum ordamisiniz

11
Uzm. Dr. Uzm. Dr. Hale KIZDANOĞLU 29.8.2017

Merhabalar,

Doktor Hanım' ın vermiş olduğu tahlil istem kağıdıyla gelip tahlillerinizi yaptırabilirsiniz. Dr. Hale Kızdanoğlu izinlidir. 05.09.2017 tarihinde hasta kabulüne başlayacaktır. 

Olimpos Hastanesi Sağlıklı, Mutlu Günler Diler.

Uzm. Dr. Hale KIZDANOĞLU
Dahiliye